VIVO FREE Vinted - Prodej Nakup Oblečení version6.18.5.0 APK Download for ZTE

VINTED - PRODEJ NAKUP OBLEČENÍ

  • Oct. 5, 2016
  • 8
Objev nový, osobitější způsob nakupování a prodeje oblečení na Vinted, kde najdeš záplavu vintage kousků svých oblíbených značek. Připoj se k dalším 12 milionům uživatelek naší stylové komunity. Jestli stejně jako my miluješ neotřelý a svěží přístup k nakupování, stáhni si Vinted hned teď!

Splň si své další módní sny a vylepši svůj příjem prodejem na Vinted.

Prodávej za cenu jakou chceš
Nastav cenu a případné slevy na své kousky.

Nahrávej předměty zdarma
Prodej na Vinted tě nebude stát ani korunu.

Získej nové kontakty
Uživatelky, které si zamilují tvůj styl a stanou se věrnými fanynkami tvého katalogu.

Nakupuj známé značky a objevuj skvosty, které už v obchodě neseženeš.

Vyhledej prodejce ve svém okolí
Použij filtr lokace k vyhledání nejlepších nabídek ve tvém okolí a ušetři na poštovném.

Sleduj videa na Vinted
Prohlédni si všechny detaily předmětu z 360 stupňů.

Pokecej s prodejcem
Můžes se doptat na cokoliv ohledně předmětu a ujistit se tak o svém nákupu.

Vinted není jen další z mnoha módních aplikací - je místem, kde můžeš sdílet svůj styl, setkávat se s dívkami a ženami všech názorů a diskutovat v naší ojedinělé komunitě.

Už jen krůček tě dělí od Vinted: Stahuj aplikaci zdarma a užij si maximální volnost a zábavu z nakupování.

Máš problémy s používáním naší aplikace nebo nápad na její vylepšení? Dej nám vědět na feedback@vinted.cz a pomoc nám se zlepšovat!

Vinted part of our Shopping and have average installs from 100000 to 500000. Last Update Oct. 5, 2016. ZTE rating is 88.9508. Current verison is for VIVO 6.18.5.0. Actual size 15.0 MB.

What's new

    v6.18.5.0:
    • Přidány další menší úpravy pro lepší práci s aplikací ?
    Držíme palce, ať najdeš své vysněné #vintedpoklady!
    Máš problémy s používáním naší aplikace nebo nápad na její vylepšení? Dej nám vědět na feedback@vinted.cz a pomoc nám se zlepšovat!
Download vinted-cz.apk 15.0 MB

Comments

myr ding at Feb. 6, 2015

error when on wifi Server unreachable error, when startap whie wifi is on. No chance to start the app, unless you have a message, and opening it. even so is hard not to get the error. (Huawei)

muzamil nademee at Dec. 26, 2014

this is a great and very nice app

mahrukh marri at Aug. 9, 2014

Just sold my first stuff! App works well on Galaxy Note 3, doesn't hang. Love it :-)

Marie Horniecká at Dec. 18, 2013

Fast and simple Great app with nice and simple design providing fast overview on the hottest pieces from our wardrobes for sale!

Hana Sherwood at Dec. 28, 2015

Freezes all the time Good for messaging on Vinted and adding new items to own profile. Terrible for viewing pictures of items offered by other members or searching for particular things. Freezes all the time.

Marie Silná at April 17, 2016

No problem I don't have problems with this app. It's running normally.. But... I love people in that app! Really good way how to sell my old clothes. ;)

Ree Na Famy at June 12, 2016

It's not working properly! I used to like it, but after some weeks of using this app, problems occur. 1.When I open the app or whenever I have notifications, it just won't load. 2. When I upload photos, and I was a little slow adding descriptions - the uploaded item is gone. So, I have to repeat the process. 3.After editing the photos, the deleted photos still appear after saving the new photo. 4.Sometimes, messages are also missing. 5. 3 stars because I am still able to buy and sell 5.After the update,it doesn't work anymore :-D

Jan Svarc at Aug. 10, 2016

Nefunguje zakladni vec !!! DOESN'T WORK Vyber konkretniho hledaneho zbozi by mela byt moznost zobrazit take v cenove posloupnosti od nejlevnejsiho s, nebo bez postovneho!! Mam nejnovejsi app !! DOESN'T WORK OPTION to set searched item from lower cost with shipping or without!!!!!! We're just able set price from, to.. c'mon!!!!

Leave a Comment